Alfabet słów:

Słowo Joniec w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery J: Jawajka, jer, jakubowy, jaśniepański, jaworowy

Kto w Polsce śpiewa o Joniec ? To między innymi Tede, Tede. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Rozliczę to, wezmę kredyt następny.

Aha, dokładnie tak jest.

Jedzie WWA, na kredyt, weź.

Ej, ziom! Oddam ci hajs za dwa dni, ale przedtem odrzuć mi parę piątek, bo mamy piątek, a za dwa dni nawet nie usiądę, ziom.

Joł, cały czas będę zapierdalał na melanżu, ale naprawdę jak przyjadę oddam ci ten hajs, ziom! A teraz sprawdź mój następny kawałek, nazywa się ""Hajsu"". Chcesz więcej hajsu? To weź telefon i baunsuj. Bo mnie nie ma teraz w Warszawie. Sory ziom, ale oddam ci ten hajs.

"

Czlowieku to jest Notes 3 czlowieku

Czlowieku greatest hits czlowieku

Sir Michu na bicie TDF na zeszycie takie zycie

2010 czlowieku wielkie joł com

1.

Znowu pewnie będzie ze jestem chamem

że w tym momencie tym tekstem obrażam dame

znowu bedzie lament, znów bedzie rwetes


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga