Alfabet słów:

Słowo Parzęczew w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery P: pyk, półsłówko, pootwierać, pachołek, podkopywać

Kto w Polsce śpiewa o Parzęczew ? To między innymi Marlon Kozaky. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

razem z latem czeka rzeka

razem z rzeką czeka las

a tam ciągle nie ma, nie ma nas

Lato?

Lato wszędzie, we Wrocławiu, w Warszawie w Parzęczewie, letnie miesiące, ciekawych wspomnień na pewno przybędzie, nad jeziorem, polskim morzem, na imprezie.

To ten czas to ta chwila, hip..hip..hurra, usmiechajmy się do siebie częściej, a dobrze będzie, Marlon Kozaky, Wojtek F, projekt jest w drodze, Marlon Kozaky, Wojtek F, miejmy to na względzie, powtórzmy raz jeszcze, uśmiechajmy się do siebie, a dobrze będzie x 2


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga