Alfabet słów:

Słowo UNICEF w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery U: ugrzać, upatrzony, użądlić, usztywnić, uwiesić

Kto w Polsce śpiewa o UNICEF ? To między innymi Gospel, Ovad, WWO. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

"

Świat jak kat, bazwzględny jak dżihad, co słychać?

Nie dość ci? Obejrzyj sobie wiadomości.

Jak Szamil Basajew robię swoje, nie przestaję, wkurwienie daje siłę mi i wzrasta. 19:30 nastaw.Dobrymi nowinami nikt nie szasta, dla jednych życie zajebiste jest jak Laetitia Casta, płynie jak jacht o dwóch masztach, dla reszty jak sztach tekturą z filtra w skręcie. Sześć słów -jest jak jest, będzie co będzie. Obejrzyj sobie wiadomości w pierwszym rzędzie. Czy mi się zdaje, czy coś nie tak jest już wszędzie? Irak, Jugosławia, masowa schizofrenia, powodzie, pożary, huragany, Czeczenia, wszystko dąży do samozniszczenia. Czy ja mam inny punkt widzenia? Wydarzenia, byle sensacja, szybka akcja, prezydent na wakacjach, malwersacja, to nie cud, topi się antarktyczny lód, podnosi się poziom wód, słabe przeciw powodziowe wały, znów kwaśne deszcze przyatakowały. Rozdziawione japy, stare baby, w kominiarkach schaby, strzały... w telewizji cały świat jest mały. A tera, powiedzą jeszcze kto ile trafił w ""Milionerach"", polityczna afera, ktoś w aktach szpera, hera, pierwsze samobójstwo pod wpływem ""Big brother'a"". Konające z głodu dzieci na tle fabryk, satelitów, interesów, skórzanych tapicerek mercedesów. Nie jestem z UNICEF'u, nie jestem bez grzechu. Mówię co widać. Nędzę i krocie, których nie sposób wydać. Patrz w ekran, wiadomość z pierwszej ręki, nowe ofiary najnowszej epidemii, sekty, zboczeńcy, trzęsienia ziemi, Microsoft, świąteczna orkiestra dla dzieci, rosnące góry śmieci... Co słychać?

w porządku

A u ciebie jak leci?

To samo życie pisze scenopis. Dokładnie odsłania prawdę suchy opis, mniej emocjonalny, czasem wulgarny przez trafny. Aktualny świat jak Dżihad bezwzględny, pokrętny coraz więcej strat i humor posępny, wkręty w podświadomość. Ci co połknęli haczyk, biernie chłonąć nie przestaną. Zbyt dużo nie osiągną zdezelowaną pamięcią, pomyśl masz do czynienia z drugą częścią nie wiesz czego? Obejrzyj wiadomości i zobacz co nowego. Nie za dużo tego? 3,4,5 co chwila nowe info, a może zgarniemy wszystko jak w bingo, nie przegap tylko o co znowu się kłócą, jak zbytnio podskoczysz z roboty cię wyrzucą i co ci zostanie? Wiadomości oglądanie? Kamera przemysłowa film z napadu na sklep, na sali sądowej typ odstrzelił sobie łeb, hard core przekaz, na żywo. Pamiętasz płytę powszedni chleb? W Witrynach Odbicia ZIP ogniwo.

"

Gdybym nie wiedział jak wygląda Twoja twarz,

Czy chciałbym znać smak Twoich warg?

Już tyle razy chciałem wykraść Twój oddech,

Już tyle razy, ale nigdy nie mogłem.

Twoje źrenice chyba chroni UNICEF,

Topi się asfalt kiedy idziesz przez ulicę.

Zazdrosne pudernice dzwonią na policję,

A mnie prócz Ciebie nie obchodzi nic, wiesz.

Ref.

To zamieszanie z którego umiem złożyć całość

To doskonałość ułożonych liter połączonych beatem

Życie nie jest słodkie jak kinder

Myślisz że likeując wspomagasz Afryke

Jak naprawdę chcesz pomóc to kup moskitierę przez UNICEF

Moim zdaniem powinni wprowadzić nowy przedmiot w szkołach

SDLD- szacunek dla ludzi dookoła

Kocham tą muzykę przez sylaby mknę jak wariat

Muzułmanie zabijają tłumacząc to przez szariat

Nie trać mocy na konflikt, bo szkoda jej

To bez zbędnej filozofii słowa te

Idą przez głośnik jak Umi Says, jak UNICEF

Dla dzieciaków co mogą gubić sens

Nie będzie rewolucji, nowych prądów człowieku

Ten świat nie zmieni się w ciągu sekund

Ej, masz prawo być tutaj i prawo w to wątpić

Jednak chuj z tego wyszedł

Pomogę dzisiaj gnidzie,

Tu rycie mam tak często

Jak pierońską kurwice,

Pulicer kontra Unicef,

Jak plaga smak grzechów,

Zamiar twojemu potomnemu sypia hołda maszkietów.

Gliwice Chcecie refren?

Dzień Dobry jestem,


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga