Alfabet słów:

Słowo Vivienne w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery V: Victoria, viola da gamba, Valencia, vademecum, video

Kto w Polsce śpiewa o Vivienne ? To między innymi Die Völker. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

"

1. Vivienne wstań, późno już... wszystko w porządku?, nie bój się tutaj cie nie odnajdą, a może chcesz tego. Ja na to nie pozwolę, jesteś skazana na mnie ja cię obronie. Nie podchodź do drzwi, słyszysz.. mówię do ciebie ogłuchłaś? To nie koniec to dopiero początek vivienne!!!

Ref: Vivienne to nie sen gdyż czujesz ból,

jestem katem twoich myśli, twoich pragnień niepowtarzalnych pięknych chwil

Vivienne za tą zdradę zniszczę cię, nie pomogą twoje krzyki to już koniec zrozum mnie...

2. Choć do mnie skarbie, dzwi są zamknięte nie uciekniesz... wiesz co? Policja cię szuka... i znajdą tylko martwą. Taaak myślisz że cię tylko straszę, nic bardziej mylnego. Zabrałaś mi słońce a ja odbiore ci życie... Na kolana!, na kolana mówię!!!!! Eehhh pieprze to.... zamknij oczy, to koniec


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga