Alfabet słów:

Słowo Vogue w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery V: Visa, volta, vito, Verdi, Vendel

Kto w Polsce śpiewa o Vogue ? To między innymi Emace, Hasiok, Paresłów. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Anka w amoku nie przeczuwa nic,

ale dobrze wie, że ten związek to pic,

oddaje się za nic z Adama ciągle drwi,

toksyczna miłość o smaku gorzkiej krwi.

Anka - chude ma jak vogue nogi,

w butiku robi gdzie ciuch nawet drogi,

na codzień mały ruch bo dużo ubogich tu,

więc olewa ten pierdolnik już o dwunastej w piątki.

Wraca do domu, ale nie swojego,

Dupą, a nie pępkiem świata

Po drugie - baba, bez włosów na plecach

Wąsów jak matka - nie takiej ci trzeba

Modelka z kontraktem, twarz znana z okładek

Twojego Stylu, Elle, Vogue'a

A ty się spotykasz z tą bój się Boga

Elą z drugiego, co ma krzywe nogi

Ogólnie jakaś taka, wiesz jaka

Na razie jest dobra, ale nie na lata

Umiem się wić, sexy kibić więc chwyć

Nie wiem co to wstyd, wstyd, wiem co to spryt

Jest popyt ja mam zbyt,

(Jedna z papierowych gwiazd)

Wóda, vogue’i, narkotyki, do samej ziemi kolczyki

I staniki zamiast bluzek, bycie na luzie

Złoto, srebro, bransoletki, słoma z butów, kabaretki

Make-up i styl, same metki

Refren: (Teraz ja) Rewia trwa, neony flesze, a jak

(Sokół)

On sie wychował w kawalerce, razem z rodzicami, siostrami i młodszym bratem, gdzie przed obiadem czeka się w kolejce żeby umyć ręce. Całą kuchnie ma we wnęce. Mama sprząta u sąsiadów żeby było floty chociaż trochę wiecej. On jest przekonany święcie, że pieniądze dają szczęście. Wcale się nie dziwię, przy takim starcie można życie potraktować chciwie. Za to ona od pierwszych życia chwil rozpieszczona, DineyLandy, Pewexy, piętra w kolejnych domach, Vogue, Rykiel Sonia, browar Corona - to normalne, nie ma się tu z czym afiszować. Jedna rzecz - brak jej w życiu miłości, rodziców styl życia to wciąż za hajsem pościg. Ona myśli ciągle - pierdolę te pieniądze. I pomyśl dobrze kto z tych dwojga mówi mądrze? On na obiad w domu jadał kaszę z masłem, czasem mama zrobi zupę z kurzych łapek. Ona w najlepszych restauracjach jada z bratem, rano na śniadanie łosoś do kanapek. Ona z podgrzewaniem kupiła łóżko wodne, taki bajer, choć do seksu trochę nie wygodne. U niego tylko rodzice nie spali na piętrówce i on sam na polówce rozkładanej w przedpokoju przy lodówce. Ja jestem tylko narratorem. Specjalnie historie tutaj wziąłem nie skrajnie ekstremalne, ale przemyślcie maniurkę i gościa, którzy wyrośli w wyjątkowych okolicznościach.

Refren (x2)

Miłość sprzedawana, pieniądz kochany. W wyjątkowych okolicznościach witamy. Ładnie - ona kurwa, a on kradnie...

(Jędker)

Ona zaliczana do najbogatszych. Jemu biedą z oczu patrzy. Jej na wszystko wystarczy aż nadto. Jego zycie nie wygląda gładko w bloku z brudną schodową klatką. Nie mogąc znieść że inni maja, on nie... Co ponadto? Pieniądz Bogiem, żądza zdobycia nałogiem, czarne myśli atakuja jego głowę. Myśli ciemne, które skłonią go na druga stronę. Oczy matki załzawione widział, gdy płakała słyszał. Często milczał. Czas mijał. Życie uczy cierpliwości, kompromisów. Całymi dniami głuchy ojciec składał wysyłkową sprzedaż długopisów. On przyglądał się bezradnie biegowi zdarzeń. Brak perspektyw, brak marzeń. Brak korekty postępowania skłania by zapomniał co dla niego najważniejsze. To rodzina kochająca bardzo. Właśnie tacy, którymi często gardzą jej rodzice, prostacy, dorobkiewicze znani na całą dzielnicę.

Kochanie wiem, że masz dziesiątki kompleksów

Słyszę te tony wątpliwości prosto z Twoich ust

Gdy mówię Ci, że jestem fanem Twoich wdzięków

Nigdy nie miej wątpliwości co do moich słów

Olej to, co chce Ci sprzedać Vogue i Cosmo

Kanony, które tworzą wybiegi mody i Photoshop

Dla mnie jesteś piękną doskonałością

I nie powinno Cię obchodzić to, co woli ktoś

Wrzucam swoje rzeczy do bagażnika


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga