Alfabet słów:

Słowo chodny w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery c: Chris, ciotowaty, CSC, Chantowie, chanel

Kto w Polsce śpiewa o chodny ? To między innymi Kachu BSP, Stok, Złoty. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

dla trzeciego to zbyteczne,bo (?) w pace,

dla czwartego to zależne ważne czy ma teraz racje.

Dosadnie mówią,być w porządku mówią,

ludzie co życia próbują na tym się kurwa nie gubią,

na codzień wymagana ważna chodna kalkuacja,

orient na farmazon,racja ważna informacja,

szajka w porządku formacja,nie kołem przewodnika,

chłop odjebał cieżki numer do dzisiaj go nie widzę,

dla niego teraz życie inne scenariusze piszę,

1. Każdy powinien mieć szansę podejść do życia z dystansem. Ciągle przez życie. Zawsze do końca. Oświetlany promieniami, obrzucany pytaniami, nieracjonalnymi pretensjami. On i ona musi trudności pokonać. Wyślę walentynkę, choćby była spóźniona. Która nasycona czułymi słowami, wiesz , że Cię kocham, że jesteś piękna, że zawsze dla mnie będziesz najpiękniejsza. Choć prawie Cię nie znam podasz rękę, pójdziemy, przyznam. Tam, gdzie nie szukasz natłoku życia. W ludzi tłumie widzę w Tobie kogoś, kto zrozumie, poda rękę i podejmie walkę razem ze mną z rzeczywistością, która stała się codzienną. W tym świecie pełnym możliwości, w którym ja i Ty w miłości nie zważamy na przeciwności losu. Wychodzimy na przeciw rozgłosu. Na przekór wszystkim, nawet wszystkim naszym bliskim. Niech zobaczą nasze łzy. Niech zobaczą razem ja i Ty przed siebie. Niech zobaczą, że ja pocieszam Ciebie, a Ty pocieszasz mnie i siedzisz blisko. Ludzie biorą to za widowisko. W moich oczach wystawiają się na pośmiewisko. Ale no co tam.. dla mnie jesteś cenniejsza jesteś od najszczerszego złota, które szczersze być nie może niż Twoje serce. A my wiemy to oboje jeszcze pokonamy razem życia trudności i znoje.

Ref). : Ludzie o smutnej minie. Każdy mieć szansę powinien.Co przyniesie nowy dzień, który powinien Ci przynieść szczęście w miłości czy może znów kolejne rozczarowanie ?

2. Kolejne rozczarowanie . Nie, tego już za wiele. Mam już dość wszystkich gorzkich słów, wlanych łez, nie przespanych nocy. A to wszystko przez kobiety. Bo one są moim napędowym motorem. Może w porę się zorientujesz, co naprawdę czuję. Do bitu rymuję właśnie w Twoją stronę. Tą spóźnioną walentynkę kieruję trochę nietypową, ale jakże oryginalną. W każdą chodną noc, kiedy Ty z miną marną, to co poprawi Ci humor. To właśnie ta piosenka. Nie w głowie mi żadna inna panienka. Tylko Ty. Ty i te wszystkie wizje. Gdy zamykam oczy widzę Twoją twarz. Twój uśmiech, który promieniuje jak słońce w zenicie. Ten przebłysk w oczach, to odbicie. Urzeczywistnienie moich marzeń, tyle wrażeń, tyle nie potrzebnych zdarzeń. A ja w dalszym ciągu pragnę tylko Ciebie. Czekam na Twą miłość, tylko otwórz swe serce, a zobaczysz, będzie jak w niebie. Właśnie z Tobą chcę przejść przez życie, właśnie z Tobą chcę budzić się o świcie, właśnie z Tobą chcę kroczyć jedną drogą, właśnie z Tobą chcę osiągnąć to, czego inni nie mogą.

Ref). : Ludzie o smutnej minie. Każdy mieć szansę powinien. Co przyniesie nowy dzień, który powinien ci przynieść szczęście w miłości, czy może znów kolejne rozczarowanie?

że, świat się zmieni, pozwoli mi nić wyplewić,

tych co skrzywdziłem, by zapomnieli,

ci co skrzywdzili, by zostali odpuszczeni.

Skamienieli, ze strachu, bólu, żalu, smutku, braku,

niech chodną się jak ja, z niekończącego letargu,

i tak naprawdę, o nic więcej mi nie odchodzi,

chciałbyś się tylko, wreszcie wyswobodzić.

Ref.

Chce tylko tyle, aż tylko tyle,


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga