Alfabet słów:

Słowo habitat w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery h: hyz, Haba, Helena, Hrabal, hydroplan

Kto w Polsce śpiewa o habitat ? To między innymi Familia HP, Piotr Rubik, Piotr Rubik. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Każdy znajdzie dla siebie miejsce,

Tuż obok lub bardzo daleko stąd.

Ile zdarzeń,

Tyle dat.

Habitat! Habitat!

Ile marzeń,

Tyle chat.

Habitat! Habitat!

Rośnie zboże,

Każdy szuka swojego miejsca

Tuż obok lub bardzo daleko stąd.

Ile zdarzeń,

Tyle dat.

Habitat! Habitat!

Ile marzeń,

Tyle chat.

Habitat! Habitat!

Rośnie zboże,

[Oxy]

Od momentu urodzenia, moja obiecana ziemia, każdy działa i coś zmienia by się wyrwać, poza schemat, wiesz, to ciężki temat ale my to mamy w genach, każdy z nas tu daje wszystko aby slogan zmienić w real, to miejsce obiecuje wiele tylko dla kumatych, więc biorę się do pracy i ten majk opuszcza statyw, dla tych co nie łapią tego będą spisani na straty, tych co masz przed sobą nie pozwolą na scenariusz taki, nie mam nic, Ty nie masz nic więc zróbmy dobry hip-hop, jak typy od Reymonta poświęcimy temu wszystko, i zgarniemy też wszystko, bo to jest naszą pasją bo ŁDZ to tłustych rymów, i produkcji pasją, spędziłem tu pół życia na tych rapowych patentach, budowałem to od zera teraz dalej to rozkręcam, Oxy i Dąbrowy reprezentant, tak, moja obiecana ziemia, moja ziemia święta!

[Thomas]

Przestań pierdolić że tu nic się nie da zrobić, pakuj torby i w nogi jeśli nie kochasz Łodzi, my mamy charakter, uszanuj starą gwardię bo bujamy osiedlem, miastem, całym państwem! Za każdym razem, gdy wyjeżdżam stąd to zawsze tęsknię wiem że serce jest gdzie dom bo, gdybyś nie był jak jakby Cię nie przyjęli nigdy nie będziesz się czuł jak na obiecanej ziemi, to nasz kurort, górom nie dostaje do pięt choć jest tu szaro, brudno, buro ja tylko tu łapie tlen, tylko tu mamy ten, niepowtarzalny habitat, bo nasz gatunek dorasta w blokach i kamienicach, to robotniczy styl z tych starych fabryk, dziś krosna zamieniliśmy na majki i farby, i nie ma takiej siły która nas zatrzyma, to Afront, to O.S.T.R, Zeus i Familia!

[Zeus]

Jeżeli myślisz że tu wszystko płynie gładko, błąd! Witam Cię w Łodzi która rzadko nie płynie pod prąd, tu się urodzić znaczy co? - mieć pod górę zawsze, nawet na dnie w betonowym bucie w górę patrzeć, tętnić funkiem co daje żagle, wiatr, na bicie płynąć z wiatrem, mieć swój własny fajp, w mieście walka o barwy sza-a-a-rej ulicy, czuć się jak mały karp wśród żarłaczy z ośmiornicy, widzisz! Znosimy ręce w górę, bo tu na dnie, nawet nawet czyste serce zachodzi mułem, grzebiemy tu kulturę choć nas mają za chamów, jak na betonie rosną róże, masz tu kwiaty z Bałut, czasem się jest po uszy w gównie, a czasem jest forsa, stoimy twardo na ziemi lecz ciągnie nas do słońca, nie mamy tu łatwo lecz nie wyrwiesz korzeni, a wszędzie dasz radę ziom, jak dasz w obiecanej ziemi!

Ref: To miasto! Te osiedla! Te ulice! I ta scena! ŁDZ, nasza obiecana ziemia!

Spełniamy swe marzenia, nie ma nic do stracenia! ŁDZ, nasza obiecana ziemia!

Ja jestem jednym z najlepszych MC

I robię tu to tak - taka gadka naprędce:

Robimy tu rap; taka klatka na gębę.

Nie szliśmy za trendem; robiliśmy właśnie tak...

I pomimo lat mamy banger - Habitat.

Rymy niepojęte - brat, to PFK Squad,

Masz przed sobą legendę - szach i mat.

Rahim:

Opiszę ci to tak jak Tolkien - obrazem.

Gdy Crew SIE PRZEJĘZYCZY ZROBISZ loda, SPALISZ wiadro.

abecadlo : Atomix, Bije, Ciężkie, Dramy, Extra, Facebook, Gówno, Hashtag i Jakość Kurestwa,

Lubisz? Łejkap Miej Na Oku Postrzelony Rap,

SNR TO UMIE Wielkie V, Yo, Złap!

UP to The Sky, gdzie mój kraj, mój habitat,

Mam komunikat, zły czas znika - życie nie falsyfikat,

Nie KIT-KAT słodkie, jak Lipka Z MIODKIEM - ściema ,

Był temat - Hot 16 challenge, Pozdro, Zetena !


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga