Alfabet słów:

Słowo lemury w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery l: lakierować, Liśnica, lewak, Loch Ness, licencjonować

Kto w Polsce śpiewa o lemury ? To między innymi Król Julian, McSobieski. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Ja i mój JJ

u boku po lewej

To układ że hej hej

To ja i mój JJ !

Pod skorupką tą lemurów rośnie król

już ząbki mu się rżną że weź go tylko tul

Będzie tylko mój, na wyłączność mój

taak. (Oho, patrzcie jaki okrągły.)

Ja i mój JJ

[Król Julian]

Witaj Sobieski, to ja Król Julian jesteś kiepskim MC, więc lepiej się bujaj. Wyginaj śmiało ciało kiedy twój król rapuje, rozkazuje ci słyszysz? Ja nie żartuje. Głupie człowieki mogą czesać moje futro, jestem tu aby wyplenić takie pospólstwo. Spójrz w lustro. Jesteś Sobieski to gdzie masz koronę? Nie jesteś godzien, aby tykać moją nogę.

[McSobieski]

Takich króli to obalam jednym wersem, uważaj bo lemury ponoć lubi Magda Gessler. Obrażasz człowieki, które są od Ciebie lepsze, mówię to w twoim narzeczu bo nie błyszczysz intelektem. Chcesz mnie wygryźć ze strefy walki, zdetronizować? Jedyne co możesz wygryźć to pchły ze swego ogona, ziomal! Nie pokonasz mnie, choć zdaję Ci się wiele, a prawda jest taka, że cały ze z Ciebie leje.

[Król Julian]

Mnie się zdaje, czy coś tu śmierdzi? To ty śmierdzisz tchórzem jak beczka śledzi! Przestań bredzić, i zgrywać mądrale. Morris wywal go i przynieś lemoniadę.

[McSobieski]

Przestań chrzanić i weź się przymknij, bo skończysz jako szalik albo rękawiczki. Nie masz dykcji. Mówię ci to bardzo szczerze, chcesz zrobić karierę w rapie? Najpierw odwiedź logopedę...


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga