Alfabet słów:

Słowo machinalny w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery m: Mazgaj, Modrzewo, Magdoń, Matt, Maryna

Kto w Polsce śpiewa o machinalny ? To między innymi Adi Kowalski, Er Zet, Firma. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Ty gonisz dni nieustanie

Dom praca, praca dom

Machinalnie

A ja wiem czego pragniesz naprawdę

Swój sen możesz przeżyć na jawie

Dziś nadszedł czas na zabawę

Światła gasną

Dziś za dużo nie powiem

Szef to musi zrozumieć, a jak nie to się zwolnię

Ref.

Dzień jak co dzień normalnie

Mija niemachinalnie

Bez twych rad, mimo strat

Niepokornie

Nie inaczej jak zawsze

Tak niekonwencjonalnie

społeczniaki, nad stylem i zarobkiem, pracują chłopaki.

[Unknow]:

Patrząc, na te twarze widzę tysiące niespełnionych marzeń,

co raz mniej tych którym się udaje, pokonać własną nie wiarę

od lat te same błędy kardynalne, całe społeczeństwa postępują machinalnie

miejski amok wciąga, dla mnie noc odskocznia, nawet wtedy twarze i burackie ryje

kurestwem z nich bije, no ile jeszcze razy będę patrzył na te japy,

służbistów kupujących na raty od łachmaniarzy aż po tych najbogatszych

nie ma takich co by byli non stop szczęśliwi.

A nikt tu nie znajdzie ich

Tu wszystko może się stać

Na cichej, leśnej polanie

Pan jej rozpiął ubranie

Machinalnie

Muskając jej pierś

A ona zbyła go gestem

Rzekła: nie wiesz kim jestem

Wilkiem jestem

Z dum! /x4

Się nie nadajemy i jemy problemy,

więdniemy jak zapomniane memy,

obracamy w palcach nieodwracalne

pozujemy do spalonych zdjęć machinalnie

to nasze mody, już przebrzmiały dawno,

nasza tajemnica jest plotka całkiem jawną.

Czytamy Chandlera jak harlekiny

Pijemy, palimy, siedzimy, stoimy.

Lub on mara niema głucha

Trzask...

I tylko przez te trzaski

Wciąż powtarza się i kręci

Machinalnie

Mechanicznie

Jakby refren jaki:

""Tkwi poza tym

Tkwi poza tym

1. Pamiętam jak dziś zajawki z podwórkowej ławki i ta myśl jak żyć by nie być tu czyimś podwładnym i tak nikt nie wierzył w to że coś kiedyś z nas wyrośnie. Zamiast być coraz ciszej my jesteśmy coraz głośniej. Proste, wszystko cały czas ewoluuje. Od nas tylko zależy jaki to będzie kierunek. Nie ma rzeczy nie możliwych grunt to być prawdziwym a prawdziwym się staje co dotychczas było na niby. Niby nie da się tak żyć na pierwszy rzut oka, niby nie da rady wyjść na ludzi wychowany chłopak w blokach. Popatrz wszystko jest w naszych rękach, każdy może budować tylko nie ma co wymiękać. Rzecz święta to kwestia wiary we własne zamiary jak intencja, pamiętaj tylko też o konsekwencjach tak jak chora konkurencja czujesz że gdzieś to cofa tak wszystko ewoluuje pod warunkiem że to kochasz.

Ref. Cały czas wszystko, wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (wszystko) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. Cały czas (cały czas) wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (cały czas) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje.

2. Najpierw człowiek szedł z drzew, wyprostował się i poszedł. I Bóg jeden wie ile szedł zanim doszedł do tego że samemu może kontrolować ogień, rozpalać go i gasić go wykorzystując wodę. Potem wymyślił koło i toczyło się to dalej. Miał już mowę i podzielił ląd na kraje. Podzielił moc wszechmocną na różne religie. Stworzył lepszą prawdę bo miał taką ambicje. Eksploatował swą planetę Ziemię ekstremalnie. Wymyślił że jest panem i o niższym machinalnie. Stworzył pieniądze żeby moc rozwinąć handel, substytut towaru czy to nie było genialne? Wybetonował miasta i podłączył to tych klatek telewizje i internet przekazując masą dane. Brak natury w tym, zamiast przerwy spacja. Czy ewoluujemy czy to jest degeneracja?

Ref. Cały czas wszystko, wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (wszystko) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. Cały czas (cały czas) wszystko się rozwija. Mimo to że wszystko cały czas przemija to wszystko (cały czas) cały czas się kształtuje. Mimo wszystko, wszystko ewoluuje. x2


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga