Alfabet słów:

Słowo scalak w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery s: sprzymierzyć, sapnięcie, Środa, strawny, ślip

Kto w Polsce śpiewa o scalak ? To między innymi Karramba. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

1.Yes! Yes! Yes! papa rapa Bang hous w mojej głowie wciąż Miki Mouze . Miki Mouze, Miki Mouze, Miki Mouze iz in Da House. Rok 97 w moim mózgiem coraz gorzej Matka Teresa z Kalkuty nawet mi nie pomoże . Wciąż się starzeje, a umysłowo cofam. Pierdolnęły mi scalaki o kurwa katastrofa wciąż pomysły mam nowe i coraz bardziej pojebane nie zamierzam się leczyć choć mam w mózgu nasrane w zamian za moją twórczość oddział zamknięty. Panie Karramba jest pan pierdolnięty.

Ref: Miky Mouze Iz in da House

2. Co ja kurwa mam w głowie? Konkursowe pytanie czekam na odpowiedz panowie i panie na pewno nie mózg to zostało potwierdzone. Moje pomysły są popierdolone na prawej ręce pijane różowa pantera 3 letniemu synowi zakupiłem burteliera Afera! zamordował wszystkie kundle w bloku dzielnicowy i reszta już go mają na oku Aaaamorda ciągle mi się nie zamyka moja muzyka jest jak moja psychika - pojebana łał sami posłuchajcie i razem ze mną ryja powydzierajcie

Ref: Miki Mouze Iz in da House

3. O! Boom shakalakalaka boom! Kto kocha tak jak ja płyty winylowej szum? Kto zbiera Astelixy i inne komiksy? Kto ma bardziej pojebane ode mnie pomysły niech mordę wydziera razem ze mną gardło zdziera Miki Mouze nadeszła nowa era. Naprowadzam was na nowy zajebisty tor uwaga napierdalam one , two threee, four.


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga