Alfabet słów:

Słowo party line w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery p: pozostały, pongé, powrastać, Pawela, przewyższanie

Kto w Polsce śpiewa o party line ? To między innymi Karramba, Top One, Toples. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

"

1. Głodny zapodaje numer 0 700 dalej nie umie , muszee stary muszee browarowałem i zapomniałem , jest mam to wykręcam ponownie siadam wygodnie rozpinam spodnie no zgłoś się mała bo komin mi dymiii głód niema wody na pustyni , nie mogę nie mogę doczekać się na ciebie a przede wszystkim na ""wule wokół szawek mgła""

Ref. 0 700 party line ( x5 )

2. Halo mówi Zosia jestem z pod znaku Łosia nie pije nie pale i lubię konie szukam chłopaka dlatego dzwonie o o o oto mi chodziło lubi konie powinno być miło , lubię ""Piasek"" i lubię ""Just5"" lubię chłopaków z 'disko polo live"" . Słuchasz ""mirry"" ale to nie zutóje na jeden numer ją potrzebuje , zaryzykuje zaproponuje sprubóje jak smakuje .

Ref. 0 700 party line ( x5 ) 0 700 (x X)

3. trzy godziny jak cztery dni ale mnie skręca komin dymi , dzwonek do drzwi yes yes yes browaru łyk już już lukam w Judasza troche pasztet lekka pasza otwieram wchodzi iii stary niedowiary szczena na ziemie opadła mi tranzwestyta z kosci i krwi poczułem niesmak ale mnie mdli białej gorączni osiągnołem szczyt asta lawista Zosia chomoseksualista 0700 juz nie skorzystam nigdy

Ref. 0 700 party line ( x5 ) 0 700 (x X)

"

Jeszcze nie wierzysz

Jeszcze uciekasz w wielki żal

Może cię zbudzi

Może pomoże party line

Chyba kochałaś go

Sama pobiegłaś za nim w noc

Dziś nie odpowiesz mu

Ciosem za cios

1.Zadzwonisz do mnie, znowu będziesz mówić mi

Nie miałam czasu by poświęcić chwilę Ci

Ja jednak dobrze wiem że jeśli mówisz tak

To znaczy wtedy że odwagi Tobie brak.

I znów prywatka, dyskoteka, party line

Ty szukasz wrażeń i nie myslisz nawet jak

Jak mi powiedziec pomyliłam przecież się

Już wiem napewno że nie będziesz ze mną, nie.

Ref.Przestań kłamać mała, dosyć mam tych bzdur


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga