Alfabet słów:

Słowo vers w polskich piosenkach

Kliknij i wrzuć ten adres na fejsa.

inne słowa w okolicy litery v: vers, vox populi, vivo, vlepka, Villas

Kto w Polsce śpiewa o vers ? To między innymi Hitlers, Kwiatek. Strona Paroles.pl to jedyny taki słownik polskich tekstów, możesz znaleźć każdy wybrany wers. To coś więcej niż definicja słowa .. To prawdziwa super-encyklopedia zaklęta w wersach. To coś więcej niż mp3, youtube, wikipedia, czy piracka piosenka do ściągnięcia. To skarbnica najlepszej, rozśpiewanej poezji, w której możesz szperać do utraty tchu. Używaj wyszukiwarki, ale pamiętaj że ma coś w sobie z oldschoolowego słownika języka polskiego - wpisuj pojedyncze słowa w liczbie pojedynczej. A jeśli to za trudne, spróbuj wyklikać katalog A-Z. A znajdziesz prawdziwe perły! Powodzenia internetowy wędrowcze, to naprawdę miłe spotkać kogoś kto jeszcze czegoś szuka.

Witam w moim świecie gdy jak zawsze codzienie idą Za mną bit za bitem siedze na krześle i myśli przelewam na papier versy drugie imię moje powołanie ! Boisz powiedzieć się zostaw to bo wiesz że i tak nie zostawie tego .. Myślisz że to zabawa to nie przyjaciółka to powołanie moje upodobanie .. Chcem być tam gdzie te powołanie chcem kochać je i wspierać to nie zrobisz z tym nic bo to powołanie moje upodobanie.. Jeśli chcesz to zepsuć to sory możesz iść w swoje swory bo i tak nie dasz rady rozbić tej miłości miłość do człowieka to nie to samo co do powołania ! Posłuchaj drugiej zwrotki jak chcesz wiedzieć więcej ..

Gdy tylko usiąde i zrobie swoje bity idą znów za mną boję się że zrobie coś nie tak nie nie potrzebuję twojej pomocy podasz mi ręke ja i tak odpowiem spierdalaj bez tej pomocy kurwa zawsze tak bywa i wiem że Przyjaźni teraz nie ma ! Jest tylko powołanie nim żyjesz nim oddychasz nim robisz to co nie zrobi inny człowiek...

Piosenka została zadedykowana dla Martyny (Aksy) Na awie Słuchaj tego tak...

kiedyś kiedy byłem słaby to wątpili

teraz chcą przybijać piatki robiąc z siebie wciąż debili

pytam zapomniałeś czasy kiedy byłeś na poboczu

teraz ja gram vice versy mówiąc k**wa zejdź mi z oczu x2

jestem jaki jestem się zmieniłem lecz ty także

ja wciąz jestem zwykłym typem ty niestety tylko błaznem

ja już nie chce z tobą gadać mówisz chowasz się na gwiazde

ja pamiętam doskonale jak to było wtedy kiedy śmiałeś mi się prosto w twarz


Paroles na Youtube:


Wieści z bloga:


Czytaj całego bloga